The Old Illyrians
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net


The Old Illyrians
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

The Old Illyrians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Old Illyriansidentifikimi

aLbanian Forum and Portal


descriptionCka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike EmptyCka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

more_horiz
un do ta vrasi po ju me e pre apo me e vra hahahaha?

descriptionCka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike EmptyRe: Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

more_horiz
diskutime te kendshme ne vazhdim

descriptionCka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike EmptyRe: Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

more_horiz
Une po pergjigjem si femer, pse eshte tema vetem per meshkujt. ( shaka )

Mendoj se ne momentin qe do ta kuptoja kete gje, do ta injoroja me sa mundesi kisha me indiferencen time do sillesha me te sikur nuk e kam njohur kurre.
Kjo do ta vriste shume me teper se cdo fjale, xhest, apo sjellje e imja e pakontrolluar.

descriptionCka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike EmptyRe: Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

more_horiz
thote nje fjale e urte:
"don te hakmerresh me ate qe te morri gruan apo te dashuren?! Lerja!!!!!!!"

po te isha une mashkull,po kete do t´a kisha bere
e kisha lene me ate,meqe une nuk arrita t´a bej te lumtur,le te gjej lumturin ne vend tjeter......Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike 950307

descriptionCka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike EmptyRe: Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

more_horiz
privacy_tip Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
power_settings_newLogin to reply