The Old Illyrians
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net


The Old Illyrians
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

The Old Illyrians
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Old Illyriansidentifikimi

aLbanian Forum and Portal


descriptionNgjitesSi mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?















Very Happy

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
nje shoqeri e mirefillte,apo nje miqesi e vertet mes nje djali dhe nje vajze ekziston,por ne raste te rralla,,,,
Vajzat shqiptare jan pak te rezervuara ndaj djemeve dhe per kete jan fajtor djemt Crying or Very sad ,sepse,ka nga te tillet,qe ju afrohen vajzave,vetem pse i pelqejne dhe jo pse duan vertet nje shoqeri No

ekziston miqesi e vertet,nese te dy palet duan dhe kan interesa te njejta keshtu qe kjo shoqeri eshte ndoshta dhe me e forte se sa shoqeria vajze me vajze apo,djale me djale Very Happy por,nuk do te them qe,ne te shumten e rasteve nuk ka dhe ndjenja me te thella se sa ato shoqerore edhe pse disa here mbesin te pazbuluara I love you dmth,eshte pak e veshtire nje shoqeri e mire pa ndjenja,,,,,sepse,kur ke nje miqesi te ngushte me nje person te polit te kundert ,fillon te hysh ne boten shpirterore te atij personi,keshtu qe fillon terheqja fatale Rolling Eyes dhe kur njeri devijon,mund ti thuash lamtumire shoqerise,prandaj e thash dhe me lart qe,keto ndjenja mbeten shpeshhere te pazbuluara,nga frika qe mos humbet shoqeria confused

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
ne ndonja raste ka ne ndonje jo!

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Ma-Origa shkruajti:
ne ndonja raste ka ne ndonje jo!


tani,ne mos eshte e bardhe e zeze do jete Smile
pyetja eshte,nese ekziston nje shoqerie tille

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Miqesia midis meshkujve dhe femrave per mua ekziston, gjithmone kur flitet per meshkuj qe ke vite qe shoqerohesh dhe nuk ekziston terheqja e ketij personi si mashkull apo si femer po mund ta konsiderosh ne nje fare menyre si vella.
Une personalisht kam 2 shoke te ngushte qe jemi rritur bashke dhe pa hezitim them se eshte shoqeri e vertete.

Ps: Kerkoj pak ndihme.
si tia bej se nuk me punojne ikonat nuk mund te ve figura ne shkrim.

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Kejsi shkruajti:
Miqesia midis meshkujve dhe femrave per mua ekziston, gjithmone kur flitet per meshkuj qe ke vite qe shoqerohesh dhe nuk ekziston terheqja e ketij personi si mashkull apo si femer po mund ta konsiderosh ne nje fare menyre si vella.
Une personalisht kam 2 shoke te ngushte qe jemi rritur bashke dhe pa hezitim them se eshte shoqeri e vertete.

Ps: Kerkoj pak ndihme.
si tia bej se nuk me punojne ikonat nuk mund te ve figura ne shkrim.


Kejsi,njehere te pergezoj per kete shkrim kaq te perkryer Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve? Lule11....pajtohem me mendimin tend! Ka vertet shoke,qe mund ti konsiderosh dhe si vellezer,mirepo,ka dhe raste te tilla,kur shoqeria kalon dhe ne ndjenja
nuk mund te dashurojme pse duam apo pse duhet,,,,eshte ceshtje ndjanjash e jo deshirash!!!
sic kam thene dhe me lart,po rithem perseri qe,mund te ekzistoje shoqeria e vertet,nese te dy palet kan interesat e njejta......

Kejsi,sa u perket ikonave,i ke kur shkon ne "pergjigje",jan ne te majt(ne kete menyre i gjen me lehte) ...dhe nese shkon ne direkt pergjigje,lart e ke ate smillen Smile (i dhjeti katerore),aty te dalin te gjitha ikonat....nese nuk me ke kuptuar mire,mund te pyesesh pa droje,jemi te gatshem te te ndihmojme
te pershendes Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve? Dhurolule

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Luna miremengjes. I love you I love you I love you
Jam dakort me ty qe mund te linde dicka padashje, por une e kisha fjalen per fazen kur ka kaluar kjo mundesi, sepse kalojne vitet me rradhe dhe nese midis teje dhe ketij personi nuk lind asgje dhe shoqeria vazhdon akoma te ekzistoje atehere keto jane hapat e para per nje shoqeri te mrekullueshme me beso. Very Happy Very Happy Very Happy

Ps: Faleminderit per ndihmen tende por tek pergjigjja e shpejte qe eshte poshte shkrimeve prape nuk me dalin keto fytyrat e dreqit, hahahahaha Razz

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Kejsi, aman moj,ja ketu i ke keto dreq fytyra SmileSmile se di pse nuk dalin te ti ....

tani te dal te tema Wink ....kejsi,me pelqen te debatoj me ty,se jeni fenomenale Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve? Lule11

ka edhe te tilla raste,kur nje shok ose shoqe behet dhe si antar i familjes,,, keshtu qe dhe nuk mund te lindin ndjenja....por dhe te tilla raste,qe pa dashje ndodh Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve? Pikepyetje1 Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve? Kemgulje

sepse,dashurija nuk vjen dhe te trokasi per t´ja hap deren,,,,kur e kupton qe eshte prezente,atehere eshte me vone per te gjet "Exit" per te dale jashta Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve? Kopetent

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Hahahahaha o luna ti edhe mund te kesh te drejte por mua nuk me ka bere vaki dicka e tille dhe prandaj e mbroj idene time une shoket e mi nuk i kam pare ndonjehere me syrin e nje mashkulli kandidat per nje lidhje, dhe as ato mua per kete jam e sigurt dhe te them te drejten me keto shoke qe kam nuk mendoj se mund te linde ndonjehere ndonje gje.

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
te kuptoj o Kejsi
dhe une nuk fola nga eksperienca,por nga ajo qe kam pare dhe kam degjuar,,,,,Smile

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
qa te them,ndoshta edhe ekziston shoqeri e tille:roll:Rolling Eyes,po shum shum rrall

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Une mendoj se miqesi ndoshta dhe mund te ndodh,,por Lidhje dashurie kuesesi

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
midis vajzave e djemve mund te ken dashuri,rrall miqesi

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
kur nje vajz dhe nje djal zene shoqeri me njeri tjetrin varet se me cfar qellimi e kan te dy Razz

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
[quote="meti32"]kur nje vajz dhe nje djal zene shoqeri me njeri tjetrin varet se me cfar qellimi e kan te dy Razz
http : / / www . facebook . com / meti32

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
Per mendimin tim ekziston dhe pse shum nuk e besojne por varet si i krijon marredheniet qe ne fillim por nese ia ben te qarta gjerat ekziston dhe eshte gjeja me e bukur.Per mua me mire nje mik sesa nje mike sepse nje mik te keshillon tamam pa xhelozi dhe hipokrizi kurse nje mike ndonjehere te con ne rruge te zhdrejte per te te pare me keq.

descriptionNgjitesRe: Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

more_horiz
privacy_tip Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
power_settings_newLogin to reply